השלבים השונים של שיטת בידוד זו
שלב ראשון בתהליך איטום זה כולל את הכנת שטח הגג. הדבר דורש עבודה מעמיקה ואיכותית, ניקוי יסודי והסרה של כל הפריטים העשויים להפריע לתהליך.  על מנת לבצע שלב זה בצורה נכונה, יש לנקות את כל השטח ולתת לו להתייבש במשך 24 שעות. בנוסף, יש לפרק כל אלמנט חודרני שנותר על הגג, כגון אנטנות, פתחי צנרת וכו', השטח צריך להיות ישר ונקי לגמרי, חף מכל שאריות בטון או שאריות מאיטום קודם (כגון זיפות). בנוסף, יש לתקן את כל שברי הבטון שנוצרו. שלב ההכנה עבור איטום יריעות ביטומניות הינו חשוב לא פחות מביצוע המשימה עצמה.

ביצוע איטום יריעות ביטומניות
בשלב השני יש למרוח פריימר ביטומני על גבי כל השטח. עבודות מסוג זה המבוצעות על ידי "אלירז איטום"  מאופיינות ביסודיות ומקצועיות המאפשרת איטום איכותי שמחזיק מעמד שנים רבות. יש לציין שבמקרים מסוימים ניתן לבצע את העבודה על גבי זיפות קודם, במידה וכל המשטח שלם.
בשלב הבא יש לבצע הלחמה של כל שכבת יריעות ביטומניות על הגג, בצורה שבה עושים גג רעפים ("דומינו"). יש לשים לב גם למעקות ולכסות ביריעת חיזוק נוספת. בשלב הבא יש לעשות שכבה נוספת ולהלחים גם אותה. בסוף ההלחמה כדי לחזק את הקצוות באמצעות סרגלים מיוחדים העשויים אלומיניום. לבסוף, יש לצפות בחומר הגנה את כל אזורי החפיפה. לאחר שכל היריעות הונחו, מתבצעת הלבנה ובידוד של הגג. בדרך כלל נעשה שימוש בצבע אקרילי שמונח במספר שכבות.

החשיבות של ביצוע איטום ברמה גבוהה
כפי שניכר מתיאור העבודה, ביצוע בידוד מסוג זה דורש הכנה מיוחדת ורמת מקצוענות גבוהה ביותר. על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר, יש לפנות אך ורק לחברות ברמה הגבוהה ביותר שעונות על כל הדרישות המחמירות ביותר. רק עבודה של אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר תעניק את התוצאה הדרושה, שהינה בידוד ברמה הגבוהה ביותר שיאפשר למנוע חדירה של מים ולחות בכל ימות השנה. ביצוע העבודה עם אלירז איטום גגות תבטיח תוצאה איכותית, מקצועית ובעלת שרידות לטווח הארוך ביותר.

 
תפריט דף הבית טלפון