זיפות גגות


נושא איטום הגגות מהווה עבודה חשובה ביותר שיש לבצע בזמן, למניעת מצבי פגיעה ברכוש הנמצא בבתים. הנזק המדובר יכול להיות רציני ביותר ואין להקל בו ראש. ללא איטום איכותי של הגג, יכול להיווצר מצב של נזילות תמידיות, שעשויות לא רק להזיק לחפצים הנמצאים בקומות האחרונות, אלא עם הזמן (ובעקבות ליקויי בנייה נוספים) להביא להרס משמעותי של מספר קומות בבניין. לכן חשוב מאוד לבצע זיפות גגות בכל עת, גם כאשר הגג נראה תקין. הסדקים הקטנים ביותר יכולים לגרום להצפות משמעותיות בימים גשומים, ויש לקחת זאת בחשבון בכל עת. הזמנת איש מקצוע מיומן לשם ביצוע העבודה מאפשר למנוע את הבעיה מלכתחילה.

מדוע צריך לעשות זיפות גגות?
בפועל, נראה שאין צורך לכסות את הגג בעוד שכבה של חומר, הרי הוא עשוי מבטון שאמור להיות עמיד, לא? אז זהו, שלא. בפועל, לא תמיד הבטון מכסה את כל שטח הגג בצורה אחידה. בנוסף, לא תמיד הוא נמרח מלכתחילה בצורה הנכונה, מה שבטווח הארוך עשוי לגרום לסדקים בכל משטח הגג, מה שיביא לטפטופים בכל רחבי הבית כבר בגשם הראשון. חשוב מאוד למצוא את הסוג הנכון של האיטום – לשם כך מומלץ להזמין חברה מקצועית כמו בובי איטום גגות, על מנת לבצע בדיקה של הגג ולשם קבלת המלצה נכונה ומדויקת עבור ביצוע נכון של עבודת האיטום.

מהו זיפות גגות?
קיימים כמה וכמה סוגים של איטום גגות, כאשר זיפות גגות הינו הסוג הנפוץ ביותר, עקב היותו זול ואוניברסאלי. עם זאת, מדוב בסוג שדורש תחזוקה מדי כמה זמן. מדובר בפתרון נפוץ ביותר עבור בנייני מגורים רבי דירות, משום שהוא מאפשר חלוקה של התשלומים בין דיירי הבית. בנוסף, פעמים רבות דרוש ביצוע איטום נוסף, למשל כיסוי בצבע אקרילי מעל לזיפות. הפעולות האלה הינן חיוניות מאוד עבור תפקוד נאות של כל המבנה.  ביצו העבודה מבעוד מועד מאפשר להיות שקטים לגבי חורף סוער שלם, ולא לדאוג לשלמות החפצים בבית שלכם העשויים להיפגע מחשיפה מתמשכת למים ולחות.

מדוע דווקא בובי איטום גגות?
השירות האיכותי של החברה מתבסס על ניסיון נרחב בביצוע אינספור עבודות איטום במגוון מצבים ובמגוון תנאים. היכולות של אנשי המקצוע המיומנים שפועלים במסגרת החברה מאפשרות לעשות את תהליך זיפות גגות במהירות ויעילות ומבלי להפריע במידה רבה את שגרת יומם של האנשים המתגוררים בבית. במילים אחרות, במידה ואתם זקוקים לייעוץ מיידי וביצוע איטום מותאם אישית לגג שלכם – אלירז איטום גגות זוהי החברה המתאימה למשימה. המיומנות הגבוהה מאפשרת לבצע כל סוג איטום המקובל בשוק, כולל זיפות. היכולת לבצע את כל סוגי העבודות מאפשרת לכם להיות בטוחים שהבחירה בשיטת האיטום נעשתה על סמך המאפיינים הספציפיים של הגג שלכם, ולא בגלל היכולות הספציפיות של האנשים העושים את העבודה עבור איש המקצוע.

 
תפריט דף הבית טלפון