בידוד


בין אם אתם מתגוררים בבית ישן, או עוברים לגור בבית חדש שזה עתה נמסר מהקבלן, נושא של בידוד הינו חיוני וקריטי ביותר עבורכם. מדובר למעשה באמצעי מיגון מפני חדירת מים בימי הגשומים (ולפעמים אפילו המושלגים) של השנה. מדובר בתהליך לא חד-פעמי, משום שיש לחדש אותו מדי פעם על מנת לקבל הגנה מלאה גם בימים הגשומים ביותר. בהגדרה כללית – מדובר בתהליך של ציפוי ומיגון כל האזורים, תוך הקדשת תשומת לב מיוחדת לאזורים "מועדים לפורענות", כגון מפגשים בין פלטות של בטון, מעקים, וכל אזור שבו יכולה להתאסף כמות גדולה מאוד של מים.

מדוע חשוב לבצע בידוד?
הצורך לעשות בידוד מתעורר עקב העובדה ש"מים שחקו אבן" – גם המשטחים העמידים ביותר עשויים להתחיל לדלוף לאחר כמות מסוימת של מים. בימים הגשומים הגגות מתמלאים מים לגובה רב, ולפעמים נדרש לא מעט זמן עד שהשטח מתייבש. לפיכך, חשוב לקחת את העניין בחשבון מראש ולעשות את התהליך לפני תחילת החורף, משום שכל סוג של איטום דורש תקופת זמן לא קצרה לשם ייבוש. ביצוע של התהליך בזמן ובצורה איכותית יאפשר לכם למנוע מצבים לא נעימים של נזילות ודליפות במהלך ימי החורף. הנזק שזה עשוי לגרום לרכוש שלכם יכול להיות מתמשך מאוד, לכן כל מי שמביט קדימה ונוקט בצעדים הדרושים לפני שזה מאוחר מדי – מרוויח.

השיטות השונות לבצע בידוד
חברת "אלירז איטום" מבצעת את הליך הבידוד בצורה מקצועית ובאיכות גבוהה ביותר. הדבר מתאפשר באמצעות השליטה של אנשי המקצוע העובדים בחברה על כמה וכמה מהשיטות הנפוצות ביותר בתחום: זיפות, יריעות ביטומניות, חומרים אקריליים, חומרי איטום ביטומניים, פוליאוריטנים, פולימרים וכו'. השיטות נבדלות בחומרי הציפוי וגם בשיטה שבה מונחים חומרים אלה. כאשר מדובר ביריעות, חשוב לבצע ציפוי איכותי לפני היריעות, וכאשר מדובר בציפוי – יש לבצע את המריחה בצורה אחידה ועדינה ביותר. מדובר בעבודה אחראית ביותר שיש לבצע ברצינות הדרושה.

מאפיינים שונים של עבודה מקצועית בתחום זה
על מנת לבצע את האיטום בצורה הנדרשת, החברה צריכה להיות מקצועית ומנוסה, להיות מעודכנת בכל תווי התקן החשובים ביותר בתחום ובעלת ניסיון של כמה מאות ואלפים לקוחות איטום מרוצים. חברת "אלירז איטום" ​​​​​​​ מתמחה בביצוע כל סוגי התיקונים והשדרוגים עבור גגות. המיומנות של אנשי המקצוע העובדים בחברה מאפשרת להם לעשות עבודה מוצלחת על כל סוגי הגגות: של בתים פרטיים ושל בנייני דירות כאחד. בזכות המיומנות הגבוהה של מנהלי העבודה וגם הפועלים, אלירז איטום גגות מספקת את כל סוגי האיטום, תוך שימוש בכל סוגי החומרים וביצוע העבודה בצורה האיכותית והמקצועית ביותר. באמצעות פנייה לחברה ברמה גבוהה זו תוכלו ליהנות מאיטום ברמה הגבוהה ביותר, ולא לדאוג בתקופות החורף, בין אם אתם מתגוררים בבית חדש או ישן, פרטי או משותף.
 
תפריט דף הבית טלפון