איטום מרפסות


נושא האיטום הינו קריטי ביותר עבור כל בית. מדובר בפעילות שפעמים רבות אפשר שלא להרגיש בקיומה, אך כאשר היא חסרה – ההשלכות של זה הינן מיידיות והרסניות. כך, ללא איטום מרפסות או גגות, אתם עשויים למצוא את עצמכם סובלים מנזילות וטפטופים בכל פעם שיורד גשם, ונושא זה הינו לא קל להתמודדות. נושא המרפסות הינו בעייתי אפילו יותר מהגגות, משום שמדובר בחלק שמשיק לכל דירה בצורה ישירה, וללא בידוד איכותי, הדירה כולה יכולה להתמלא במים במהלך יום גשום, מה שאומר נזק משמעותי ביותר לרכוש וסיכון לכל יסודות הבית, משום שהמים יורדים למטה וגורמים להתפוררות של חלקים משמעותיים משלד הבניין.

מתי צריך לעשות איטום מרפסות?
על מנת למנוע מצבים אלה, חשוב מאוד לבצע איטום של המרפסת לפני שמתחילה עונת הגשמים. קיימים סוגים שונים של בידודים, כאשר כל אחד מהם עולה מחירים שונים, אך גם נותן מענה לפרקי זמן שונים. הבחירה בסוג האיטום תלוי בכמה גורמים:
  • סוג המרפסת (כמות השטחים הפתוחים)
  • האקלים במקום
  • מיקום ספציפי של המרפסת ומאפייניו (האם נושבות רוחות ישירות, האם יש גגון וכו')
  • איטום קודם (במידה ובוצע איטום מרפסות במקום בעבר, יש לבחור בין שתי האפשרויות הבאות: לכסות בשכבה של אותו החומר, או חומר המשתלב היטב עם החומר הקיים)
על מנת שהיות בטוחים שהבית שלכם מוכן לקראת החורף, מומלץ לעשות איטום מרפסות בסוף הקיץ, על מנת שיהיה זמן לחכות להתייבשות של השכבות השונות, ובאופן כללי – השמש לכשעצמה נותנת גימור טוב לאיטום, בעיקר כאשר אין לחות קשה. במידה ומדובר בבית חדש, חשוב לעשות את האיטום לפני שנכנסים להתגורר בו.

סוגים שונים של איטום
ההבדלים המשמעותיים ביותר בסוגי האיטום נעוצים בחומר שבו משתמשים: הבחירה הנכונה בחומר מהווה חצי מההצלחה של התהליך. יש לבחור באנשי מקצוע האיכותיים ביותר שיבצעו נכון את כל השלבים: בדיקת המרפסת והסביבה, בחירה בתהליך האיטום המתאים, ביצוע כל שלבי האיטום – ומתן אחריות על העבודה. בובי איטום גגות מהווים דוגמא מצוינת להתנהלות מקצועית ואיכותית בתחום האיטום. ביצוע העבודה על ידי פועלים בעלי ההסמכה הגבוהה ביותר וניסיון נרחב בכל סוגי איטום מרפסות מאפשרים לחברה לתת אחריות מלאה לעבודה המבוצעת. נהלים קבועים ומעקב אחרי כללי עבודה נכונים יעזרו לכם להשיג את האיטום האיכותי ביותר, המותאם למרפסת הספציפית שלכם.

חברה מקצועית לביצוע העבודה
בובי איטום גגות מהווה דוגמא מעולה לחברה איכותית ומקצועית בתחום כל עבודות הגגות. הפעילות הנרחבת שלהם באינספור סוגי תיקונים, איטומים של גגות, מרפסות ומבנים שונים אפשרו למומחים של החברה להעניק מענה מלא לכל הצרכים של הלקוחות. כאשר אתם פונים לחברת בובי איטום גגות, אתם יכולים להיות בטוחים שהתוצאה תהיה איכותית, מקצועית ועונה על כל הדרישות המקובלות בשוק, עומדת בתווי התקן ועמידה לאורך זמן.

 
תפריט דף הבית טלפון