כל מבנה יכול להפוך לבלתי מתאים למחייה במצבים מסוימים. באופן ספציפי: במקרים של דליפות. כאשר נוצר מצב שבו כל גשם גורם לדירות שבתוך הבית להיות מוצפים – סימן שדרוש הליך בידוד דחוף. באופן כללי, תמיד עדיף למנוע מצבים אלה באמצעות ביצוע בדיקות מקיפות כל תקופת זמן קצובה, וביצוע עבודות האיטום כבר בשלבי החיים הראשונים של המבנה.

כך שבמידה ואתם נכנסים לגור למבנה שזה אתה נמסר מקבלן הבנייה, חשוב מאוד להכניס את נושא האיטום לתהליך בדק בית שנעשה לפני שנכנסים למבנה. ובמידה ויש צורך באיטום – ניתן לדרוש מהקבלן להשלים זאת על חשבונו. אך אם "פספסתם" את הרכבת הזו, אז כדאי מאוד לשים לב לכך בהמשך הדרך ולעשות איטום מבנים בזמן, לפני שמתחיל החורף וכל הסדקים והפריצות נחשפים בצורת נזילות או רוחות פרצים. חשוב מאוד לציין שלא תמיד רואים את הנזילות בתוך הבית. יכול להיות שעם הזמן תיווצר רטיבות בתוך הקיר. במקרים אלה, האיטום הופך למשימה מורכבת אפילו יותר.

שלבים בביצוע איטום מבנים
הקפדה על כל שלבי הביצוע של איטום מבנים הינו חיוני מאוד להצלחת המשימה. על מנת לקבל מבנה אטום ועמיד בפני אתני הטבע, יש לבצע את התהליכים בצורה מקצועית ומוקפדת. קודם כל, יש לבצע מחקר מקיף על מנת למצוא את האזורים הבעייתיים (כלומר אלה שכבר יוצרים דליפות) ולאטום אותם באופן פרטני. שנית, חשוב לעשות הכנה עבור שלבי האיטום עצמו כולל בהתאם לשיטה שנבחרה. ודבר אחרון אך המורכב ביותר – זהו ביצוע האיטום עצמו ברמה מספקת.

סוגי איטום
ניתן למצוא כמה סוגים של איטום מבנים. הבחירה בסוג תלויה בחומרים ממנו עשוי הבניין, איטום קודם, האקלים המקומי ועוד מאפיינים ספציפיים. חברה מקצועית כמו בובי איטום גגות מסוגלת לבדוק את העניין לעומק ולבחור את הדרך המתאימה ביותר לעשות את ההליך, זאת מבלי לפגוע באיטום הקודם או ברכוש הנמצא במקום. בין סוגי האיטום הנפוצים ניתן לראות איטום בהתזה (לעומת איטום במריחה ידנית), איטום בסוגי חומרים שונים, כגון אקרילים ואחרים, ועוד. כל אלה יחד יוצרים את הפסיפס ששומר על הבתים מפני חדירת מים.

למה דווקא בובי איטום גגות ?
החברה מתמחת בכל סוגי איטום, כולל איטום מבנים מלא. הניסיון הנרחב של המומחים בביצוע איטום מכל סוג מאפשר להם לבחור בצורה המדויקת ביותר את החומרים המתאימים. החברה מחויבת לאיכות ביצוע ללא רבב. בזכות העבודה האיכותית הנעשית על ידי בובי איטום גגות באופן יומיומי, החברה מסוגלת להעניק אחריות לעבודותיה, וכן ללוות גם את כל סוגי הפרויקטים, החל מביצוע איטום של מבני קטנים ועד לבנייני מגורים. צרו קשר על החברה עוד היום והכינו את הבית שלכם לכל צרה שלא תבוא במהלך החורף או הקיץ. שירות איכותי וליווי צמוד לכל אורך הדרך מובטחים.

 
תפריט דף הבית טלפון