איטום בהתזה


איטום זהו תהליך שחשוב מאוד לעשות דרך קבע, בין אם אתם מתגוררים בבניין ישן או חדש, בין אם יש לכם מרפסת או לא. כל מבנה שהוא עשוי להיות קורבן של בעיות איטום ובידוד. ההשלכות של כך יכולות לעלות הרבה יותר מאשר התהליך עצמו: ללא בידוד הולם, הטמפרטורה בעת החימום לא נשמרת לאורך זמן, מה שידרוש מכם לשלם יותר עבור החשמל בתקופות החמות והקרות במיוחד. ובמידה וישנם סדקים משמעותיים בקירות או בגג, הגשמים עשויים לגרום גם לטפטופים בתוך כל החדרים, אך לא פחות חשוב – רטיבויות בקיר שגם יוצרות עובש ותחושה לא נעימה בחדרים, וגם עשויות להביא להריסה כללית של הקיר כולו.
סוגים שונים של איטום
הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לעשות איטום במגוון שיטות שונות, חלקן נוחות יותר וחלקן פחות. חלק מהעבודה של החברה המתמחה בתחום זה הינה לבחור את הדרך המתאימה להשיג את המטרה: מבנה אטום העמיד בפני קור וחום, וכן בפני גשמים ורוחות. חברה מקצועית בתחום זה, כמו אלירז איטום גגות, מסוגלת להתאים את השיטה הנכונה ביותר עבור המשימה על בסיס התנאים המצויים בבניין. בהתאם למצב של הבית והיקף העבודה, ניתן להחליט שיש צורך בביצוע איטום בהתזה או בסוג אחר. השורה התחתונה הינה שכל בית צריך להיות מוגן מפני איתני הטבע.

למה דווקא איטום בהתזה?
איטום בהתזה מתבצע באמצעות מכונות התזה שמכסות את השטחים הייעודיים בחומרים אוטמים. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שמדובר בשלב האחרון של העבודה, והתוצאה תלויה בצורה משמעותית בעבודה המקדימה שבוצעה. כלומר,  ללא שלבי הכנה איכותיים ומתקדמים, אי אפשר להשיג את המטרה הדרושה: איטום בית איכותי. על מנת שההתזה תהיה אחידה ו"תיתפס" בצורה טובה, כל השטח צריך לעבור הכנה מעמיקה, שזה אומר ניקוי של כל אובייקטים זרים ולא חיוניים, ביצוע הכנת השטח באמצעות הרטבה עמוקה. לאחר מכן, חומר האיטום צריך להתייבש, ולאחריו יש לעשות עוד שכבת איטום, ומל לכל זה לחזק בשליכט. על מנת שהמבנה יהיה אטום בצורה מושלמת, חשוב לעשות את התהליכים האלה מבפנים ומבחוץ, עם התאמות לתנאים השונים של השניים.

בובי איטום גגות – החברה המתאימה למשימה
אם אתם מחפשים אנשים אחראיים ומקצועיים לביצוע איטום בהתזה, אלירז איטום גגות זו הכתובת שלכם. בזכות הניסיון הרב שלהם תוכלו ליהנות מעבודה מעמיקה ומקצועית ולא לדאוג לכך שתוך זמן קצר הבניין יתחיל להתמלא חורים, נזילות ודליפות. החברה מיומנת בביצוע עבודות בסדרי קושי שונים ועמידה בתנאים המחמירים ביותר של חברות בדק בית וקבלני בנייה מובילים בארץ. החברה מאומנת לעבוד באותו המרץ עבור פרויקטים גדולים וקטנים כאחד, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שמשימת איטום הבית שלכם תבוצע במלוא האחריות והדאגה. לקבלת הצעת מחיר מרוכזת עבור ביצוע כול סוגי האיטום והתזה בפרט, צרו קשר עוד היום והסירו דאגה מלבכם – העבודה תתבצע בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

 
תפריט דף הבית טלפון